Preskočiť na obsah

Cena od 35 500 €
Cena

8.1 lit./100km
Spotreba paliva

Symmetrical AWD
Hnacie ústrojenstvo

Lineartronic
Prevodovka

Katalog

Pripravený na čokoľvek.

Pred vami sú nové výzvy. Preskúmajte veľkolepú prírodu. Robte všetko, po čom ste vždy túžili. Osobitý dizajn modelu Forester, z ktorého vyžaruje túžba po dobrodružstve, vám to uľahči. Forester sa môže pochváliť výrazným, robustným vzhľadom, ktorý vypovedá o spoľahlivosti a schopnostiach vozidla. Bez problémov zvládne všetky vaše aktivity v prírode a zároveň sa stará o to, aby ste sa cítili príjemne, komfortne a v bezpečí.

Pohodlie pre každého.

Forester zaručuje pohodlie všetkým cestujúcim na všetkých sedadlách. Tieto kvality vozidla sa prejavia dokonca ešte skôr, než don nastúpite. Otvory dverí sú totiž špeciálne navrhnuté tak, aby sa každému lahko nastupovalo aj vystupovalo. Vo vnútri objavíte rozšírenú a priestrannú kabínu s množstvom komfortných prvkov, ako sú napríklad vrecká na operadlách sedadiel ci systém vetrania v zadnej časti kabíny. Kabína je tichá, preniká do nej menej neželaného hluku z pneumatík a vibrácií z vozovky, vďaka čomu si všetci môžu naplno užívať spoločne strávený čas na cestách.

Odkladací box v stredovej konzole

Odkladací box v s tredovej konzole
ponúka dostatok priestoru na uloženie elektronických zariadení, napríklad malých tabletov. V jeho vnútri navyše nájdete praktickú 12-voltovú zásuvku.

Elektricky ovládané strešné okno

Súcastou dostupných prvkov výbavy je aj velké strešné okno, ktoré ešte zvýraznuje pocit priestrannosti. Jeho sklo sa zasúva
dovnútra strechy, takže neuberá z priestoru nad hlavami cestujúcich.

Pohodlný prístup k sedadlám

Bezproblémový prístup cestujúcich na zadné sedadlá zarucuje výška samotných sedadiel,
poloha prahov dverí, ako aj konštrukcné riešenie stlpikov karosérie.

Nášlapy na prahoch dverí

Nášlapy na prahoch zadných dverí ulahcujú
používanie strešných líšt. Teraz sú širšie,
rovnejšie a majú protišmykový povrch.

Ostante v spojení všade, kam zájdete.

Prostredníctvom rozhraní Apple CarPlay a Android Auto2 môžete
aj na cestách bezpečne využívať výhody pripojenia smartfónu.
Už pri samotnom návrhu modelu Forester sa rátalo s pokročilými
funkciami a jednoduchým používaním mobilných zariadení. Výsledkom
sú najmodernejšie informačno-zábavné funkcie a intuitívne
ovládacie prvky. To všetko, spolu s komfortnými prednými sedadlami,
ktoré podporujú prirodzené držanie tela počas jazdy,
je zárukou, že bez ohľadu na dĺžku jazdy sa tu budete cítiť ako doma.

Apple CarPlay a Android Auto
Rozhrania Apple CarPlay1 a Android Auto2 umožňujú používať dnešné najpopulárnejšie aplikácie. Vďaka technológii rozpoznávania hlasu môžete ovládať rôzne funkcie vozidla bez použitia rúk. To znižuje množstvo rozptyľujúcich vplyvov pri šoférovaní a zvyšuje mieru bezpečnosti.

Multifunkčný displej
6,3-palcový multifunkčný LCD displej v hornej časti prístrojovej dosky poskytuje vám aj vašim spolucestujúcim užitočné informácie prehľadným spôsobom. Kde je v činnosti navigačný systém,
prepojí sa s multifunkčným displejom a pri približovaní sa ku križovatke alebo zákrute zobrazuje aktuálne navigačné pokyny.

Displej v bloku prístrojov
4,2-palcový plnofarebný LCD displej v bloku prístrojov zobrazuje užitočné informácie tak, aby boli viditeľné už pri letmom pohľade. Vďaka tomu sa vodič môže plne sústrediť na cestu.

Systém monitorovania priestoru
vedľa vozidla
Systém monitorovania priestoru vedľa vozidla zobrazuje na multifunkčnom displeji obraz
z kamery umiestnenej naspodku spätného zrkadla na strane spolujazdca, snímajúcej priestor, ktorý v mnohých situáciách predstavuje mŕtvy uhol. To zvyšuje bezpečnosť a komfort pri tesnom
manévrovaní okolo prekážok.

Cúvacia kamera
Po zaradení spätného chodu sa na hlavnom displeji zobrazí farebný obraz z kamery spolu s vodiacimi
čiarami, ktoré uľahčujú parkovanie. O čistý obraz sa postará ostrekovač cúvanej kamery, ktorý z jej objektívu zmyje prípadné nečistoty.

Prémiový audiosystém s reproduktormi
Harman/Kardon

Prémiový audiosystém s najnovšou technológiou Harman/Kardon GreenEdge obsahuje 9 reproduktorov Harman/Kardon, vdaka comu – spolu s vylepšenou akustikou – dokáže ponúknut ešte bohatšie zvukové zážitky.